oprogramowanie hotelowe - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

oprogramowanie hotelowe

 


Hotel jest wyjątkowym wyzwaniem dla integratora sieci telekomunikacyjnej. W dobie powszechności telefonii GSM oraz dostępu do Internetu, telefonii VoIP i innych nowości centrala telefoniczna w hotelu jest w coraz mniejszym stopniu środkiem komunikacji gości hotelowych ze światem zewnętrznym. Obecnie centrala wraz z aplikacją hotelową wspiera przede wszystkim pracowników hotelu w efektywnej i sprawnej obsłudze gościa hotelowego.

 
Recepcja



 
 


Serwery telekomunikacyjne i centrale Slican to nowoczesne i bardzo dobrze przygotowane do zastosowań hotelowych rozwiązania telekomunikacyjne. Można je instalować zarówno w małych, kilku czy kilkunastopokojowych obiektach, jak i hotelach, które mogą zaoferować miejsce dla kilkuset gości.

Serwery Slican  sprawdzają się ponadto w sieciach hoteli, gdzie wymagane jest zbudowanie komunikacji pomiędzy kilkoma połączonymi centralami. Rozwiązanie to niewątpliwie obniża koszty operacyjne serwisu, połączeń pomiędzy hotelami w sieci oraz ułatwia kontrolę nad sprawnym działaniem central.

Systemy telekomunikacyjne Slican współpracują z wieloma dostępnymi na rynku aplikacjami hotelowymi. Szczegółowy opis funkcji realizowanych przez program hotelowy w oparciu o dane przesyłane z centrali Slican znajdą Państwo tutaj. Nasze produkty realizują ponadto inne dodatkowe usługi, które w znaczący sposób mogą przyczynić się do zaoferowania Państwa gościom wyższego poziomu obsługi lub też usprawnić pracę Państwa pracownikom. Informacje o dodatkowych zastosowaniach central Slican znajdą Państwo na tej stronie.

Slican szybko reaguje na potrzeby stale zmieniającego się rynku hotelarskiego i sugestie naszych kontrahentów rozwijających aplikacje hotelowe. Korzystając z rozwiązań Slican w hotelu macie Państwo gwarancję wysokiej jakości sprzętu oraz wsparcia technicznego i handlowego zarówno ze strony producenta aplikacji, jak i naszej sieci dealerów i serwisów.

Niezależnie od tego, gdzie jest Państwa hotel, w jakim miejscu powstanie nowy motel lub pensjonat do Państwa dyspozycji w całym kraju jest sieć delaerów, którzy zaproponują stosowny system telekomunikacyjny Slican.




 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego